top of page

KARTA DRWALA

Jak zdobyć Kartę i zacząć zbierać pieczątki?

Wystarczy, że wpadniesz do nas porzucać siekierami, a po wizycie odbierzesz Kartę Miejskiego Drwala. Pierwsza pieczątka już będzie Twoja!

 

Jak zdobywać kolejne pieczątki?
Pieczątkę można otrzymać po każdej wizycie u nas. Jedna wizyta to jedna pieczątka, którą otrzyma grupa / rezerwacja, niezależnie od liczby torów na których rzucaliście.

Jak wymienić pieczątki na nagrodę?

Po zapełnieniu karty pieczątkami (czyli po piątej rezerwacji) poinformuj obsługę w lokalu, że chcesz odebrać nagrodę w wysokości 100 zł. Możesz to zrobić z dniu odebrania ostatniej pieczątki (pamiętaj wtedy o poinformowaniu obsługi jeszcze przed płatnością), ale także przy kolejnej wizycie. 

Na co mogę przeznaczyć nagrodę?
Nagrodę w wysokości 100 zł możesz przeznaczyć na opłacenie rezerwacji, na dowolne napoje i przekąski z baru 7siekier, a także na wszystkie te rzeczy jednocześnie!

Regulamin Karty Miejskiego Drwala

1.    Karta jest ważna do 31.12.2022 r. włącznie, niezależnie od daty zdobycia pierwszej pieczątki. Zebrane pieczątki można wykorzystać jedynie w okresie ważności karty. 
2.    Zebrane pieczątki można wymienić na rezerwację i/lub produkty z baru tylko w dniu odebrania nagrody.
3.    Pieczątki można wymienić na nagrody dopiero po zebraniu odpowiedniej ilości pieczątek na jednej karcie.
4.    Klient otrzymuje pieczątki wyłącznie w dniu wizyty w klubie. Nie można otrzymać pieczątek na podstawie  paragonu  lub faktury z innego dnia.
5.    Pieczątki z kilku kart nie podlegają sumowaniu.
6.    W przypadku zniszczenia, zgubienia lub kradzieży Karty, klientowi nie przysługuje prawo do otrzymania duplikatu karty.
7.    Regulamin Karty Stałego Klienta obowiązuje od 01.02.2022 r. do odwołania.
8.    Klient akceptuje postanowienia zawarte w niniejszym regulaminie w momencie odebrania Karty.

bottom of page