top of page
 • Jak mogę złożyć rezerwację?
  Najłatwiej po prostu do nas zadzwonić na numer 733 777 366. Jeśli natomiast akurat siedzisz w bibliotece, możesz też napisać maila na rezerwacje@7siekier.pl lub odezwać się do nas na komunikatorze (www.facebook.com/7siekier). W wiadomości, poza swoim pięknym imieniem, podaj liczbę osób oraz dzień i godzinę, jakie Cię interesują.
 • Czy mogę zabrać osoby, które nie będą rzucać?
  Tak, oczywiście, jednak najprawdopodobniej padną ofiarą bardzo dotkliwego uczucia siekierowej zazdrości i w końcu będą chciały spróbować porzucać. Tak czy inaczej, będziemy musieli ich policzyć, jako członków Waszej grupy.
 • Czy to dobra rozrywka na wieczór kawalerski lub panieński?
  A czy niedźwiedź załatwia się w lesie? Oczywiście, że tak i oczywiście rzucanie siekierami to idealna propozycja na „ostatni dzień wolności” dla kawalerów i pań młodych! Weźcie jednak pod uwagę nasze zasady odnośnie alkoholu – nie chcemy żebyście coś przegapili przez jednego drinka za dużo.
 • Czy na miejscu mogę kupić coś do jedzenia lub picia?
  Głodny lub spragniony drwal, to zły drwal. Dlatego można u nas kupić jedne z bardziej lubianych przez Wrocławian napojów (ale nie tylko piwo) oraz różne przekąski, które dostarczą Wam energii niezbędnej do zabawy.
 • Na jak długo rezerwuje się tor i co dostajemy w cenie?
  Tory - pojedyncze dla maksymalnie 4 osób i podwójne dla maksymalnie 8 - można rezerwować na co najmniej 1,5 godziny (wyjątek to DUET, czyli tor pojedynczy dla dwóch osób na 1 godzinę). Ten czas możecie przedłużyć o kolejne 30 minut tyle razy, na ile pozwoli dostępność toru (i Pan Szczepan z ochrony, który codziennie ostatni gasi światło w całym budynku). W tym czasie: Przeprowadzamy z Wami krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i wprowadzamy w przyjazny nastrój sprzyjający rzucaniu siekierami. Uczymy Was jak rzucać siekierą jak prawdziwy drwal – najpierw grupowo, a potem dając indywidualne wskazówki, tak żeby każdy mógł podszkolić swoją technikę. Kiedy już z radością wbijacie siekiery w tarczę, przechodzimy bezpośrednio do gier / zawodów. Ogłaszamy zwycięzcę zawodów i świętujemy razem z pozostałymi uczestnikami zabawy. Na koniec robimy Wam kilka odjechanych fotek, żebyście zapamiętali ten świetny czas spędzony na rzucaniu siekierami (i mogli pochwalić się znajomym).
 • Czy macie parking przy lokalu?
  Tak. Jeśli odwiedzacie nas przed 18:00, możecie wjechać przez szlaban bezpośrednio na plac, z którego wchodzi się do budynku (koszt to 3 zł za godzinę). Jeśli natomiast brama jest już zamknięta, to bez problemu znajdziecie miejsce do zaparkowania przy ulicy Tęczowej (po 18:00 można parkować za darmo).
 • Czy dostanę u Was fakturę VAT?
  Tak. Daj po prostu znać, że będziesz potrzebował faktury podczas składania rezerwacji.
 • Czy to bezpieczne?
  Siekierami rzucamy tylko i wyłącznie na pustych, odgrodzonych torach pod bacznym okiem doświadczonego instruktora. Dopóki przestrzegacie zasad i zawsze słuchacie się instruktora, to zdecydowanie bezpieczna zabawa.
 • Czy to zabawa tylko dla dorosłych?
  Jeśli nie możesz kupować jeszcze piwa, ale skończyłeś/-łaś 16 lat, zapraszamy do gry z opiekunem lub osobą dorosłą, która weźmie za Ciebie odpowiedzialność.
 • Czy możemy pić alkohol?
  Jedno czy dwa piwa podczas gry zdecydowanie pomagają opanować technikę luźnego i płynnego rzutu. Natomiast, jeśli nie jesteś w stanie wykonywać poleceń instruktora lub zachowywać się porządnie, jak na drwala przystało, niestety nie zostaniesz dopuszczony do gry.
 • Jak powinienem się ubrać?
  Przede wszystkim nie ubieraj butów z odsłoniętymi palcami. Też uwielbiamy klapki, ale jednak źle się sprawdzają na torze. ProTip: buty z płaską podeszwą dają +10 do celności! Ubierz się wygodnie, tak aby nie krępować ruchów ramienia, bo będzie Ci się niewygodnie rzucało, a nie przyznajemy punktów za strój (chyba, że będzie naprawdę drwalski).
 • Czy mogę rzucać, jeśli jestem w ciąży?
  Rzucanie siekierami to relatywnie mało intensywny sport, więc nie ma powodów, żebyś nie mogła rzucać. Jeśli jednak masz jakiekolwiek obawy, skonsultuj to z lekarzem – zwłaszcza, jeśli jesteś już w trzecim trymestrze ciąży.
 • Poruszam się na wózku / mam ograniczenia ruchowe – czy mimo to mogę wziąć udział w grze?
  Zależy nam na tym, żeby każdy mógł doświadczyć tej zabawy w równym stopniu, dlatego dołożymy wszelkich starań, żebyś czuł/-a się u nas swobodnie. Pomimo, że to sport niskiej intensywności, to jednak wymaga pewnego zakresu ruchów. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości zadzwoń do nas (733 777 366) lub napisz na kontakt@7siekier.pl.
 • Czy mogę przynieść własną siekierę?
  Nasze siekiery naprawdę dostają mocno w kość i nie życzylibyśmy tego Twojej własnej siekierze. Dodatkowo nie chcemy przecież, żeby ktoś miał nieuczciwą przewagę, prawda? Nasze siekiery zapewniają równy poziom (także bezpieczeństwa) dla wszystkich, więc na torach dopuszczamy tylko siekiery zatwierdzone przez nas.
 • W ile osób możemy przyjść?
  Nasz lokal może swobodnie pomieścić do 40 osób. Jeśli jednak nie zamierzacie przychodzić tak dużą ekipą, to weźcie pod uwagę, że na pojedynczym torze może grać do czterech, a na podwójnym do ośmiu osób.
 • Czy wymagana jest przedpłata?
  Jeśli rezerwujecie jeden lub dwa tory, nie wymagamy zaliczki. W przypadku większych rezerwacji lub przy większym ruchu prosimy Was o zadatek w wysokości 50 zł / tor.
 • Jak opłacić zadatek?
  W celu zaklepania Waszego terminu prosimy o wpłatę zadatku na konto: 7siekier - Axe Throwing Club 79 1870 1045 2078 1061 2163 0001 (Nest Bank) W tytule przelewu podajcie: imię, datę oraz godzinę rezewacji.
 • Czy możemy zarezerwować tor „na dzisiaj”?
  Z zasady przyjmujemy rezerwacje z co najmniej dwugodzinnym wyprzedzeniem, jednak polecamy umawiać się jeszcze wcześniej, aby mieć pewność, że będziemy mieli dla Was dostępne tory w interesującym Was terminie.
 • W jakich godzinach można składać rezerwację?
  Dzwonić (733 777 366) lub pisać (rezerwacje@7siekier.pl albo www.facebook.com/7siekier) możecie o każdej porze (w nocy nie zawsze odbierzemy), natomiast sam klub otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 23:00 oraz w soboty w godzinach 14:00 - 23:00 i w tym czasie możecie rezerwować tory.
 • Czy możemy zapłacić przelewem?
  Jesteśmy prostymi ludźmi i lubimy widzieć osobę, od której przyjmujemy płatność. Na miejscu możecie zapłacić kartą lub gotówką.
 • Czy mogę anulować lub zmienić rezerwację?
  Będzie nam bardzo przykro, jeśli nie będziecie mogli nas odwiedzić w umówionym terminie, ale gdyby doszło do takiej sytuacji, to prosimy o kontakt jak najwcześniej.

PL

bottom of page